Nyní čtete
Zvrácenost? Modelku (7 let) sledují tisíce lidí, rodiče ji zcela nepokrytě podporují

Zvrácenost? Modelku (7 let) sledují tisíce lidí, rodiče ji zcela nepokrytě podporují

Měla by se dětem ambiciózních rodičů otevřít modelingová branže, anebo si mají raději užívat dětství? Sedmiletá izraelská holčička i její rodiče v tom mají jasno. Jsou jednoznačně pro modeling.

Jejich roztomilá dcerka fotí místo hry s panenkami kampaně a dennodenně aktualizuje své sociální sítě. Má teprve sedm let, jmenuje se Anastasya Averbukh a na instagramovém profilu ji sleduje přes 54 tisíc lidí, čímž se vyrovná kdekteré celebritě. Na druhou stranu dětství máme jenom jedno.

Izraelská Barbie má o své kariéře jasno už v sedmi letech. | FOTO: archiv

Tak snad nedopadne jako česká Natálka Smutková, svého času se svým zvídavým dotazníkem hvězda internetu, a nyní poněkud rozbujelá Barbie, kterou nestvořil Bůh, ale plastický chirurg.

Svého času Natálie okouzlila český internet. Dnes „okouzluje“ jinak…. | FOTO: FB Natálie Smutkové
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru