Nyní čtete
Geniální trik, jak podat miminku medicínu, aby ji nevyplivlo

Geniální trik, jak podat miminku medicínu, aby ji nevyplivlo

Zdravotní sestřička Helena Lee sice měla praxi s pacienty, ale se svým miminkem si nevěděla rady. Když měl její osmitýdenní syn horečku, léky neustále odmítal. Až si vzpomněla na cosi geniálního, s čím se pochlubila i na Facebooku, a hned to sdílelo 130 tisíc maminek.

„Pro všechny mámy: posledních 24 hodin jsem se snažila dostat do Alfieho medicínu, polovina sirupu skončila na něm, protože všechno vyplivnul. Pak jsem si vzpomněla, že jsem kdysi viděla tento trik. Ani kapka nazmar. A žádné slzy. Neváhejte a sdílejte se všemi maminkami, které znáte.”

Trik je geniální a usnadní život všem maminkám. | FOTO: archiv

K textu připojila fotku, kde malý klučík saje lék na horečku z aplikátoru, ale přes savičku své dětské lahvičky. Jak jednoduché, ale usnadní to život hodně maminkám, které už jsou na pokraji svých sil a neví, jak by medicínu do svého miminka dostaly!

Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru